Засідання районної комісії з ТЕБ та НС

04 березня 2019 року заступником голови райдержадміністрації Бойком І. Г. проведено засідання районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю голів виконкомів селищної та сільських рад та заступника третьої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області на якому розглядалося питань щодо приведення зовнішніх джерела протипожежного водопостачання Великолепетиського району до належного робочого стану.
Особливий акцент було зроблено на важливу необхідність підтримання зовнішніх джерел протипожежного водопостачання в працюючому стані, а саме: ремонт та відновлення пожежних гідрантів, оснащення водонапірних башт засобами для забору води пожежним автомобілем та підтримання пожежних водоймищ в працездатному стані для безперешкодного поповнення резервуару пожежного автомобіля в разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних звиникненням пожеж.
У ході засідання головам селищної та сільських рад було дано відповідні завдання та поставлені терміни на їх виконання.