Засідання робочої групи з питань координації дії щодо розподілу путівок до дитячих оздоровчих закладів, розташованих на узбережжі річок, Чорного та Азовського морів, МДЦ «Артек», ДП «УДЦ «Молода Гвардія»

07 травня 2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Анатолія Віремейчика відбулося засідання робочої групи з питань координації дії щодо розподілу путівок до дитячого оздоровчого закладу за кошти районного та місцевих бюджетів.
Начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Коновалов О. В. повідомив, що у зв’язку з нестачею бюджетних коштів неможливо 100 % охопити оздоровленням всіх бажаючих дітей, а також те, що до селищної та сільських рад Великолепетиського району були надіслані відповідні листи з проханням виділити додаткові кошти для повного охоплення всіх бажаючих дітей району, проте лише Великолепетиська селищна рада виділили відповідну суму коштів.

На засіданні колегіально прийнято рішення, що проїзд до оздоровчого табору на оздоровчу зміну буде здійснюватися за рахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або надходять з інших джерел, не заборонених законодавством. Також голова районної державної адміністрації дав доручення повторно надіслати листи до сільських рад району з проханням виділити кошти для 100 % охоплення дітей району послугами з оздоровлення.