Засідання за «круглим столом» до 100-річчя української революції 1917-1921 років

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України і військової доблесті захисників рідної землі, визнання історичного значення подій, пов'язаних з визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки,  29 листопада відділом культури, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з працівниками комунального закладу «Великолепетиський районний народний краєзнавчий музей ім. О. І. Ціпко» було проведено засідання за «круглим столом», присвячене 100-річчю подій Української революції 1917-1921 років на тему: «Українська національно-демократична революція 1917-1921: передумови, процеси, наслідки, сьогодення». 
У заході взяли участь: керівництво району, учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів та Великолепетиського ПТУ № 22, керівники установ та учасники АТО. Під час зустрічі були розглянуті питання, що стосувалися ролі та місця революції 1917-1921 років у процесі боротьби українського народу за незалежність, про Українську національну революцію та її політичних лідерів, про Соборність України, історичний шлях та сьогодення та про необхідність виховання підростаючих поколінь на прикладах минулого Українського народу. 
Також присутні мали змогу переглянути уривки історичних кінострічок, присвячених подіям та постатям Української революції 1917–1921 років.

 
 

 

Категорії статті РДА: