Завдання Президента України В. Ф. Януковича щодо забезпечення якісних умов життя населення у дії

На виконання соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича щодо забезпечення якісних умов життя населення та підтримки ініціатив місцевих рад, 27 січня 2014 року о 14 годині голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч провів нараду щодо виконання у 2014 році заходів районної програми «Питна вода Херсонщини» зі встановлення станції доочистки води у Малолепетиській ЗОШ І-ІІІ ступенів та реконструкції водопровідної мережі у с. Запоріжжя.
Начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій Наталя Чепель проінформувала присутніх про те, що питна вода з артезіанських свердловин, яка подається населенню району, має підвищену жорсткість і не відповідає якості до санітарних норм. Одним із заходів покращення якості питної води, є оснащення системами доочистки води закладів соціальної сфери. У 2014 році в рамках реалізації Державної програми активізації розвитку економіки на 2013 – 2014 роки заплановано встановити систему доочистки води у Малолепетиській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Єдиний населений пункт району – с. Запоріжжя Демидівської сільської ради, що залишилося без централізованого водопостачання. З метою реалізації проекту за рахунок коштів державного бюджету його направлено до обласної державної адміністрації для включення до регіональної програми “Питна вода Херсонщини”.
Голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч зазначив, що: «Районна влада приділяє велику увагу питанню водопостачання. Так, у 2013 році за кошти громади південної частини смт Велика Лепетиха введено в дію ІІ чергу технічного водопроводу протяжністю 11 км 530 м – це 526 дворів. На артезіанських свердловинах встановлено 32 прилади технічного обліку води, що складає 100% від потреби; за кошти місцевих бюджетів виконано капітальний ремонт водопровідних мереж населених пунктів району на загальну суму 338,2 тис. грн. Від забезпечення водопостачання залежить суспільна ситуація у районі, тому це питання перебуває на постійному контролі. Та і в 2014 році продовжиться робота щодо виконання заходів з реконструкції, ремонтів водопровідних мереж населених пунктів».
За результатами проведеної наради рекомендовано сільському голові Малолепетиської сільської ради, начальнику відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації підготувати приміщення для встановлення системи доочистки води. Демидівському сільському голові у разі фінансування виконання реконструкції водопровідної мережі населеного пункту організувати населення щодо подворового встановлення лічильників.