Здоров’я народу – багатство країни

На виконання соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича «Здоров’я людей – основа благополуччя», 12 листопада 2013 року у читальному залі Великолепетиської центральної районної бібліотеки ім. О. М. Семашка проведено годину спілкування «Здоров’я народу – багатство країни». На захід було запрошено головного лікаря ВК Великолепетиський центр первинної медико-санітарної допомоги Тетяну Шевель, яка дала вичерпні відповіді на хвилюючі питання учасників заходу щодо необхідності щеплення від грипу та інших вірусних інфекцій, зміцнення імунітету, особливо в осінньо-зимовий період, профілактики шкідливих для здоров’я звичок, необхідності збереження і відновлення здоров'я, що насамперед залежить від рівня культури, яка включає в себе не лише суму знань, а й поведінку людини, сукупність її моральних засад. Адже усі більше переймаються збереженням бодай того здоров’я, що відпущене їм природою. Як би там не було, але загальновідомим є те, що лікуватися набагато дорожче, ніж вести здоровий спосіб життя.
Звичайно, здоров'я залежить від добробуту, але матеріальне збагачення для багатьох людей стало, на жаль, метою всього життя, заради якого вони нехтують фізичним і духовним удосконаленням, забруднюють довкілля, чим шкодять не лише собі, а й своїм нащадкам.
Люди, які ведуть здоровий спосіб життя, яким властива висока духовність, дотримуються правил безпеки навчання та праці і залишаються здоровими до глибокої старості. Адже здоров’я – це активне довголіття та радість повноцінного життя.

 

Таксон: