Жінок Великолепетищини привітали зі святом 8 Березня

07 березня 2018 року в малому залі районному Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди відзначення найпрекраснішого та найніжнішого свята жіночності і краси – 8 Березня.
Зі словами щирих привітань до чарівних жінок Великолепетищини звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко та голова районної ради Тетяна Верховська, які подякували берегиням роду за їх щоденну турботу, любов, ніжність і відданість та побажали краси, кохання, підтримки з боку чоловіків та впевненості у завтрашньому дні.
За традицією цього святкового дня представниць прекрасної статі було відзначено Почесними грамотами голів районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня.
Справжню атмосферу свята та гарний настрій присутнім жінкам подарували працівники та вихованці районного Будинку культури, селищного будинку культури, дитячої школи мистецтв.