Злагоджена дія громади у складних погодних умовах – запорука стабільності

28, 29, 30 січня цього року жителі села Князе-Григорівка протиставили стихії організованість та наполегливість, аби не порушувалась життєдіяльність села: своєчасна доставка в торгівельні підприємства хліба та інших товарів першої необхідності, безперебійно працювала пошта та інші установи. Силами громадськості та активної участі СТОВ “Князі” (керівник Страх А. М.), фермерського господарства “Тоцький” (керівник  В. І. Ларін), пп “Слюз” (керівник В. В. Слюз), фермерські господарства “Ранок”, “Князі”, “Скіф-Агро”, “Дніпро”,  (керівники  С. М. Осіїк, М. Й. Телявський, М. М. Сокол, О. Л. Сорока) забезпечувалось розчищення доріг від снігових заметів. На тракторі Т-150 самовіддано працювали брати Петро Миколайович та Сергій Миколайович Ковалі, котрим в неймовірних умовах довелося в повному розумінні цього слова визволяти з снігового полону учнів Князегригорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що проживають у селі Середнє.