Змагання до Дня молоді та Дня Конституції України

28 червня 2018 року на території яхт-клубу відбулися спортивні змагання, присвячені Олімпійському Дню, Дню молоді та Дню Конституції України. Учасники з Великої Лепетихи, Малої Лепетихи, Князе-Григорівки та Рубанівки змагалися у таких видах спорту: армреслінг, гирьовий спорт, пляжний волейбол, підтягування, шахи, шашки. Змагання проводилися у дружній атмосфері під музичний супровод.  Активними учасниками змагань стали 80-річний ветеран спорту Валентин Тарасевич та 70-річний житель села Рубанівка Кудінов Олександр. Гостем свята став 45-ти разовий чемпіон світу з гирьового спорту Павло Маринін з м. Каховки, який теж привітав всіх присутніх та продемонстрував декілька вправ з гирями.
Переможців нагороджено пам’ятними медалями, грамотами відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації.