Зоряні шляхи

З нагоди відзначення Всесвітнього тижня космосу 10 жовтня 2013 року працівниками центральної районної бібліотеки Антоніною Приз та Оленою Бровченко спільно з шкільним бібліотекарем Оленою Балабановою для учнів 9-х класів Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 проведено усний журнал «Зоряні шляхи».
Працівники бібліотеки ознайомили учнів з інформацією про перших українських творців теорії космічного польоту у світовому просторі та про міжнародне співробітництво України в освоєнні Всесвіту. До уваги учнів було також представлено тематичну книжкову виставку науково-пізнавальної літератури «Таємничий космос», яка знайомить читачів з досягненнями космонавтики, нелегким шляхом, який вона пройшла від першого старту людини в космос до польотів та міжнародними аспектами космічної діяльності.
На завершення заходу учні переглянули документальні фільми про таємниці космосу, про величність та неозорість світу, у якому ми живемо, про те, що зоряне небо – геніальна книга природи і ми повинні навчитися її читати, адже сьогодні космічні дослідження сягнули тих незвіданих вершин, які раніше були недосяжні. Тож милуймося нашим зоряним небом, вдивляймося в ту бездонну глибочинь. Бо, знаходячи відповіді на питання, як збудований світ, як він розвивається в часі, ми маємо шанс наблизитися до з’ясування іншого, важливішого для нас питання: хто ми на цій Землі, в чому полягають наші завдання і покликання?

Таксон: