Звернення голови обласної державної адміністрації Юрія Одарченка

Шановні жителі Херсонщини!
У ці непрості для нашої країни часи звертаюся до вас із закликом про допомогу в збереженні миру, стабільності та спокою у рідному краї.
Завдяки високій громадянській позиції жителів Херсонщини, спільним зусиллям влади і населення в нашій області не допущено кривавих протистоянь, захоплень адміністративних або соціальних будівель. Небайдужі громадяни активно допомагають українським військовим, прикордонникам та правоохоронним органам у забезпеченні громадського порядку, надійного захисту кордонів і стратегічних об’єктів життєдіяльності.
Ми довели, що Херсонщина – це надійна опора у збереженні суверенітету та цілісності України!
Але наш спокій може бути оманливим. На жаль, ще надходять повідомлення про спроби розхитати ситуацію в області, спровокувати суспільне протистояння.
Тож прошу вас, шановні земляки, бути пильними, негайно повідомляти органи внутрішніх справ, Службу безпеки України, прокуратуру, місцеву владу про будь-які протиправні дії, спрямовані на підрив основ державності і конституційного ладу.
Переконаний, тільки разом ми зможемо захистити рідний край, свою Батьківщину і наше майбутнє!