Звернення громадян, що надійшли до районної державної адміністрації у вересні 2019 року

У вересні 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 17 звернень громадян, з них: 10, що надійшли з Урядової «гарячої» лінії, 2 – на «гарячу» лінію голови обласної державної адміністрації, 3 – надійшло на особистому прийомі, 2 – безпосередньо до органу.
Від жителів смт Велика Лепетиха надійшло 5 звернень, громадян турбували питання: правомірності закриття у районній лікарні кабінету профілактичних оглядів, отримання соціальної допомоги на дітей, які перебувають під опікою, виплата соціальної допомоги при народженні дитини, відсутності водопостачання у багатоквартирному будинку, розгляду поданого звернення.
Мешканці с. Рубанівка подали 5 звернень, в яких порушили питання: долучення до раніше поданих, документів, на отримання дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби, відновлення електропостачання, виплата соціальної допомоги при народженні дитини, перерахунок житлової субсидії, реєстрації місця проживання.
Жителі с. Князе-Григорівка направили 5 звернень, яких турбували питання: здачі добровільних внесків у школі, здійснення психологічного тиску на дітей у школі, відповідності вихідних даних у відповіді на звернення, затвердження технічної документації на  земельну ділянку.
Троє громадян с. Мала Лепетиха порушили питання: виплати адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, виплати орендної плати на майбутній період, підключення до водопостачання.
Усі звернення громадян, що надійшли протягом зазначеного періоду, направлено на розгляд компетентних осіб та заявникам надано вмотивовані роз’яснення.