Звіти

 

Звіт
про розгляд запитів на отримання публічної інформації, які надійшли до районної державної адміністрації за 2018 рік
 
До Великолепетиської районної державної адміністрації за період з  01 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року надійшло 12 письмових запитів на отримання публічної інформації.
Великолепетиською районною державною адміністрацією було розглянуто  12 запитів на інформацію та надано відповіді у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».
За вказаний період від фізичної особи надійшло 9 запитів; від юридичних осіб – 3.
Усі 12 запитів на отримання публічної інформації до районної державної адміністрації надійшло електронною поштою.
Питання, що порушувалися у вказаних запитах, стосувалися інформації про:
комунальну інфраструктуру району;
перелік закладів охорони здоров’я;
партійну приналежність державних службовців;
житлове будівництво.
Отримані районною державною адміністрацією у 2018 році 12 запитів на публічну інформацію розглянуто у встановлені чинним законодавством строки.  Усі запити надіслано за належністю відповідним розпорядникам інформації.
У зазначений період до районної державної адміністрації усних запитів на інформацію, запитів по телефону не надходило, особи з обмеженими фізичними можливостями, інваліди тощо не зверталися.

 

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації, які надійшли до районної державної адміністрації станом на 31.12.2011

Звіт про розгляд запитів на отримання публічної інформації, які надійшли до районної державної адміністрації станом на 31.12.2012