Звітний концерт аматорів Великолепетиського району «Село і люди!»

15 листопада 2018 року в рамках святкування Дня працівників сільського господарства в районному Будинку культури відбувся звітний концерт аматорських колективів сільських закладів культури Великолепетиського району під назвою «Село і люди». Саме сьогодні своїми досягненнями за рік пройдешній, ділилися як сільгоспвиробники, так і творчі колективи Великолепетиського  району.
До уваги глядачів було представлено цікаву, веселу, різножанрову концертну програму. Весь колорит сільського життя на сцені показали  колоритні дівчата з вокального ансамблю «Мелодія», керівник Світлана Рогінська, та вправні гімнастки зразкової циркової студії «Арлекіно», керівник  Надія Стадніченко, гумористичний дует «Тридцять +», керівник Надія Мірошнік (Рубанівський СБК), вокальний дует у складі Інни Клецько та Анастасії Мельниченко Великолепетиського СБК, співочі жіночки з народного вокального ансамблю «Любисток», керівник Ольга Авраменко, запальні дівчата з народного вокального ансамблю «Лілея», керівник Маргарита Курас, танцювальний колектив «Первоцвіт», керівник Олена Щербак та яскраві учасниці танцювальних колективів «Надніпряночка» і «Перлина», керівник Людмила Кацика (Князегригорівський СБК), справжні чоловіки з народного вокального ансамблю «Лепетиські козаки», керівник Валерій Смірнов та Володимир Мікула, разом з ними   грайливі  учасниці з вокального ансамблю «Надніпряночка», керівник Валентина Маглатюк, яскраві дівчата з танцювального колективу «Горицвіт», керівник Галина Заболотня (Малолепетиський СБК), веселі українки з вокального ансамблю «Журавушка», керівник Світлана Агеєва, та родинний дует у складі Миколи та Валентини Бачинських Рубанівського СК. Також свої музичні та вокальні номери дарували присутнім пристрасний дует баяністів у складі Наталії Литвиненко та Максима Приходько, керівник Наталія Литвиненко та душевний вокальний дует у складі Єлизавети Продай та Пікалової Дарії, керівник Олена Понамарьова (дитяча школа мистецтв),  чуттєвий вокальний дует у складі Світлани Кокляр та Марини Назаренко, керівник Світлана Кокляр, дитячий вокальний ансамбль «Роксоланочка», керівник Олена Токар (Великолепетиський РБК).
Родзинкою святкової концертної програми були знамениті лепетиські кумасі Олена Шеховцова та Наталія Дмитренко (гумористичний дует «Контраст», керівник Наталія Дмитренко (Великолепетиський РБК), які своїми дотепними  жартами піднімали настрій глядачам на всі сто відсотків.
Можна з впевненістю сказати, що культура  у Великолепетиському районі живе, працює і приносить задоволення вдячним глядачам. Всі творчі колективи показали гарний рівень виконавської та сценічної майстерності. Хочеться побажати всім подальшого творчого ентузіазму та натхнення. Хай ваша праця приносить задоволення вам і вашим глядачам.
 Як завжди, звітний концерт пройшов на висоті. Уже вкотре   аматори Великолепетиського району  з впевненістю доводять, що вони − одні з найкращих.